Partnerzy

 • Thalgo

  Francuska kosmetyczna marka Thalgo, to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. Ponad 50-letnie doświadczenie, bogata oferta zabiegowa i najwyższej jakości preparaty na bazie alg i innych morskich składników sprawiły, że już od wielu lat firma Thalgo jest również światowym potentatem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii.

 • Sesderma/Mediderma

  Mediderma jest pierwszą firmą na świecie, która prawie trzy dekady temu wprowadziła kompletną linię peelingów chemicznych (Glicopeel, Melaspeel) na profesjonalny rynek medyczny. Dzisiaj produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów Mediderma oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata.

 • Dermika

  DERMIKA Salon & Spa to producent profesjonalnych kosmetyków nowej generacji. Misją marki jest produkcja nowoczesnych kosmetyków profesjonalnych z wykorzystaniem wszystkich istniejących możliwości naukowych i technologicznych i utrzymanie najwyższych standardów jakości produktu.

 • Revitacare

  Revitacare to francuskie laboratorium specjalizujące się w badaniu, tworzeniu i produkcji produktów do mezoterapii, mezoplastyki oraz biorewitalizacji, wykorzystywanych w leczeniu i zapobieganiu starzenia się skóry

 • OPI

  Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie niemal 300 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie.
  Różnorodność ich barw jest inspiracją dla stylistów paznokci oraz dla klientów OPI, do grona których należą między innymi największe gwiazdy showbiznesu.

 • CND

  CND od 1979 roku jest światowym liderem w dziedzinie pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp.
  Lakiery hybrydowe marki CND z serii Shellac, rewolucjonizowały świat paznokci. Wykazują się wyjątkową trwałością efektu. Odznaczają się efektownym wyglądem.

 • Gehwol

  Preparaty GEHWOL pielęgnują i chronią stopy, przynoszą ulgę w takich dolegliwościach, jak: sucha skóra, obrzęki, odciski czy modzele.
  Odświeżają, chronią i pielęgnują stopy oraz regenerują suchą i pękającą skórę.

 • RoyxPro

  ROYX PRO to synonim nieprzeciętnej jakości.
  Jest firmą, której celem nadrzędnym jest produkcja kosmetyków oraz pasty cukrowej ROYX PRO wyłącznie najwyższej klasy. Oferuje klientom jakość niespotykaną w dzisiejszych czasach nigdzie indziej.

 • Revitalash

  RevitaLash® odżywka Michaela Brinkenhoffa od 2006 roku jest światowym liderem!
  RevitaLash® Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

 • IBX System

  IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom.